Air Technology - váš partner v oblasti vzduchotechniky

 

 

Efektívne, úsporné a zodpovedné riešenia. Precíznosť kombinujeme s primeranou dávkou inovácie a dizajnu. 

Investícia do vzduchotechniky je dlhodobá. Oplatí sa ju konzultovať so spoľahlivým partnerom.

 

 

O nás

Vo firme Air Technology sa už 10 rokov profesionálne venujeme vzduchotechnike. Hlavne vetraniu, rekuperácii, chladeniu a vykurovaniu.

Vďaka získaným skúsenostiam vám odporučíme také riešenia, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám a požiadavkám.

Prevedieme vás celým procesom od úvodnej konzultácie po montáž.
 

 

Poradenstvo

 

Konzultácia

 

 

Cenotvorba

 

Cenotvorba

 

 

Dodavka

 

Dodávka

 

 

Montaz

 

Montáž

 

 

 

Chladenie 

Získajte spoľahlivé zariadenia a systémy na chladenie domácností, komerčných, technologických a priemyselných priestorov. Pri návrhu optimálneho riešenia zohľadníme konkrétne priestory a ich rozmery.

Kladieme dôraz na pomer kvality a ceny. Spojenie funkčnosti a energetickej účinnosti je najlepšou kombináciou na vytvorenie zdravého prostredia.

 

Vetranie a rekuperácia

Klasickým vetraním síce vymeníte vzduch a zlepšíte jeho vlhkosť, ale vo vykurovacej sezóne prichádzate o značné množstvo tepla. Teplo uniká a kúrenie je neefektívne. Vyrieši to rekuperácia.

Správne vetranie vám zaistí zdravý vzduch bez tepelných strát. Vďaka systému riadeného vetrania dostanete teplo späť dovnútra, čo vedie k nižším nákladom na kúrenie.

Získajte centrálne a decentrálne vetracie systémy s možnosťou rekuperácie.

 

 

Filtrácia

Doma aj v práci potrebujete čistý vzduch. Priaznivé ovzdušie, ktoré nie je znečistené, vám dovolí voľne a zdravo dýchať.

Umožnia vám to vzduchové filtre. Sú k dispozícii pre rezidenčné, komerčné aj priemyselné aplikácie. Získate filtrovaný vzduch bez zápachu a škodlivých látok.

 

Ventilátory

Výmenu znehodnoteného vzduchu za komfortný dosiahnete aj pomocou ventilátora. Úprava ovzdušia ventilátorom vám pomôže optimalizovať vlhkosť vzduchu, a teda zabrániť množeniu baktérií a plesní. 

Poradíme vám s výberom ventilátorov pre vzduchotechnické aplikácie v domácnostiach, ale aj v priemyselných a komerčných priestoroch.

 

 

Výmenníky

V našom portfóliu nájdete aj výmenníky a chladiče na chladenie vzduchu a kvapalín. A to pre domácnosti, komerčné a priemyselné priestory či oblasti informačných technológií.

 

Čisté priestory

Priemyselné, technologické a nemocničné priestory či laboratóriá si vyžadujú čistotu, ktorá je základnou podmienkou ich plnohodnotného fungovania. V Air Technology pre vás pripravíme kompletný návrh a dodávku čistých priestorov.

 

Vykurovanie

Efektivita vykurovania je kľúčová pre vaše pohodlie v jesennom a zimnom období. Na úsporné kúrenie bez tepelných strát potrebujete správnu reguláciu a plynulý prietok vody.

Zabezpečíme pre vás systémy pre rozvody vykurovania a vody v rezidenčných a komerčných priestoroch.

 

ATEX – prostredie s nebezpečenstvom výbuchu

 

Smernice Európskej únie ATEX 94/9/ES a ATEX 2014/34/EU upravujú a definujú prostredie s nebezpečenstvom výbuchu (ATEX). Jeden z hlavných bodov nariaďuje schvaľovanie aj iných zariadení ako elektrických.

Ponúkame odborné poradenstvo, realizáciu projektov v ATEX, ale aj fyzické zariadenia, ktoré vyhovujú príslušným kategóriám ochrany proti výbuchu (majú schválené označenie ATEX). So službami a zariadeniami v týchto kategóriách vám radi pomôžeme.

 

Kontaktný formulár

Naša adresa

Adresa
Air Technology, s.r.o.
Račianska 71, 831 02 Bratislava
IČO: 48 127 281
DIČ: 2120068335
IČ DPH: SK2120068335

 +421 948 293 349

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  Pon - Pia 8:00 - 17:30

 

www.maincorsk.sk
www.4air.sk
www.auditcistoty.com
www.geasahara.sk